Yasaklı Siteleri Açma Programı: Hide My IP
Yasaklı Siteleri Açma Programı: Hide My IP
Bu yazı 27.897 views kez okundu.
24 Ağustos 2013 02:33 tarihinde eklendi

YASAKLI SİTELERE GİRİŞ 

IP ve DNS Değiştirerek Yasaklı Sitelere Erişim

Mahkeme kararıyla engellenen  yasaklı sitelere girmek için ktunnel  gibi servislerin dışında kullanabileceğimiz en alışa gelmiş yöntem Dns değiştirme’dir. Türk telekomun Dns‘lerini kullandığınız sürece, engellenen sitelere erişim sağlayamazsınız. Bu sebepten sizler için aşağıdaki makalemizi hazırladık. Aşağıdaki yöntemleri uyguladığınız takdirde yasaklı sitelere rahatça giriş yapabilirsiniz.

İnternet kullanıcılarının sıklıkla rastladığı yasaklı siteler veya yasaklandığı siteler ile karşılaşmalarının çözümlerini araştırdığımız bu makalede genellikle kullanılan birçok yöntemin aksine program kullanarak mevcut İP ve DNS ayarını değiştirerek bu engelleri aşabiliriz.

Bu programı (Hide My IP, yasaklı sitelere giriş için IP değiştiren ve çevrimiçi gizlilik sağlayan program) kullanmadan bu işlemleri yapmamız mümkün ancak bazı kimseler bu programlar olmadan herhangi bir işlem yapabilecek durumda olmayan kişiler internetten basit bir arama yaparak bulabileceği yüzlerce program mevcut.

Hide MY IP İle Açılmayan Siteleri Açma
Bunların genellikle kullanan birkaç tanesinin yanı sıra sıklıkla tercih edilen Hide my ip programını kullanarak internette özgürce ve gizlide dolaşım sağlayabiliriz.

Kullanımı oldukça kolay olan bu program sayesinde isterseniz yasaklı sitelere erişimi kolaylaştırabilir isterseniz gizlenerek dolaşabilirsiniz.  Birçok kişi internette dolaşırken gizli bilgi ve belgelerinin korumalı olduğundan tereddüt edebilir bunun önüne geçebilmek için Hide my ip programını kullanmakta fayda var.

Hide my ip programını internette www.hide-my-ip.com  sitesinden indirip bilgisayara yükledikten sonra masa üstüne gelecek hide my ip simgesine tıklayarak programı açıp hide my ip  yazan kısma basarak bilgisayarımızın mevcut ip adresini değiştirebiliriz.

Benzer yazılar
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap